top of page
  • petraakrizova

Jak se obléknout na focení

Oblečení je důležité a je určující i pro váš první dojem z fotografie. Prvním faktorem výběru je roční období. Jaru a létu sluší jemné pastelové barvy. Na podzimní a zimní focení jsou vhodné barvy tlumené.


Inspirace barev jaro, léto


Plánujete dát fotky nejen do alba, nebo rámečku, ale vyvolat je ve větším formátu a pověsit na zeď? Tak můžete vybrat barvy oblečení i tak, aby vám krásně doplňovali domov.


Inspirace barev podzim, zima

Ženám doporučuji, aby si vybraly nejprve barevnou paletu svého oblečení a pak dle toho doladily ostatní členy rodiny. To může výběr outfitu velmi usnadnit. Můžete zvolit dvě, tři barvy, které spolu fungují a dále doplňovat oblečení a doplňky v různých odstínech těchto barev.


Pokud nosíte ráda šaty a sukně, sáhněte po nich


U žen vždy skvěle fungují dlouhé šaty a sukně, vnáší to do fotky dynamiku a hlavně ženskost. Nejste-li tento team, ať už z jakéhokoliv důvodu, můžete nahradit například dlouhými volnými kalhotami nebo různými overaly.


Vzory a doplňky


Do vzorů v podobě květin, pruhů, puntíků a dalších, oblékněte pouze jednu osobu. Co se týče doplňků, v létě kloubouky, minimalistické náramky, náhrdelníky, v zimě zase čepice, šály, celkově vrstvení, bude vypadat skvěle. Ale zároveň nezapomínejme na to, že v jednoduchosti je krása.


Muž může sáhnout po volnočasové košili, polokošili anebo jednoduchém tričku. Kalhoty či kraťasy, bavlněné, lněné.


Určitě nedoporučuji různé nápisy, obrázky, potisky a neonové barvy.


Co je ale naprosto nejdůležitější, oblečte se tak, abyste se cítili krásně, pohodlně a přirozeně. Abyste to byli Vy. Protože to, jak se cítíte, má na fotku velký vliv.


3 zobrazení0 komentářů
bottom of page