top of page
3R1A8995-2.jpg

Jakým způsobem se mohu na focení objednat?

Upřednostňuji telefonní kontakt. Dále se můžete objednat e-mailem, nebo zprávou na sociálních sítích (Instagram, Facebook). A prostřednictvím kontaktního formuláře zde na webu.

Jak bude focení probíhat a kde?

V dohodnutý termín a čas se sejdeme na místě focení. Samotné focení trvá zhruba
hodinu až dvě. Toto je, prosím, velmi individuální. Času mám vyhrazen dostatek, nejsme jím limitovaní. Naopak je někdy možné, že nafoceno budeme mít i do hodiny. Celým focením vás budu jemně vést. Pro vás by to měl být hezký společně strávený čas.

Fotím v lokalitách: Odolena Voda, Kopeč, Máslovice, Veliká ves, Veltrusy, Divoká Šárka.
Okruh lokalit stále rozšiřuji. Pokud máte oblíbené místo a přejete si na něm vyfotit, ráda za vámi přijedu.

Za jak dlouho obdržím hotové fotografie a jakým
způsobem?

Do dvou až tří týdnů od focení vám doručím online webovou galerii. Z té si vyberete požadované fotografie. Fotografie k výběru zasílám již plně upravené. A co vše upravuji? Expozici, jas, kontrast, stíny, tonalitu barev a ořez.

Po výběru fotek a následné úhradě faktury (kterou obdržíte do tří pracovních dní od výběru) vám odešlu odkaz ke stažení. V odkaze najdete uložené dvě galerie, v jedné jsou fotografie ve vysokém rozlišení vhodné i k velkoformátovému tisku a v druhé "zmenšené" okem nerozpoznatelné určené na sociální sítě.

Jaké zvolit oblečení?

Váš outfit je velmi důležitý a podtrhuje celý snímek. Je vhodné se barevné sladit, zvolit takové barvy, které k sobě vzájemně ladí. Vyvarujte se, prosím, velkých nápisů, obrázků a potisků. Myslete však zároveň na to, že je důležité, abyste byli sami sebou a cítili se dobře.

U žen velmi ráda doporučuji šaty, protože vypadají neskutečně žensky a dynamicky. Nemáte-li je však ráda, necítíte se v nich komfortně, nenuťte se do nich. Muž nesnese košili, vezme si polokošili nebo jednoduché triko.


 

Kdy za focení zaplatím?

Částku k zaplacení vám vyúčtuji po vašem finálním výběru
fotografií a je splatná do týdne od vystavení faktury.

bottom of page